Hafta içi: 08:30 - 19:00
bilse@bilseambalaj.com.tr
0 (342) 337 32 32

Hakkımızda

Vizyonumuz

Bilse Ambalaj; dünyadaki modern teknolojileri ve en iyi uzmanların bilgilerini kullanarak en yüksek kalitede üretimi yapılan PP oluklu levha başta olmak üzere, müşterilerimizin ihtiyaç ve önceliklerine göre sürekli gelişen geniş bir ürün portföyüyle hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Dinamik ve tecrübeli kadromuzun kurumsal hedefi ve önceliği, müşterilerimizin değişen ve gelişen tüm soru ve taleplerini hızlı ve tam zamanında yanıtlamaktır. Sürekli ve koşulsuz müşteri memnuniyetini, geleceğe yaptığımız en büyük kurumsal yatırım olarak görmekteyiz.

Teknolojiyi

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız, insana yatırım yapmayı ve başarılı bir ekip olmak için gerekli çalışmaları kesintisiz sürdürmektedir.

Ürün kalitesi ve hızlı teslimat konusundaki üstünlüğünü hizmet kalitesiyle birleştiren Bilse Ambalaj, güler yüzlü, güvenilir ve uzman ekibiyle sektöründe fark yaratmaktadır.

Kalite Kontrol

Bilse Ambalaj; sadece satışa kadar değil satış sonrasında sunduğumuz servis ve ürün garantisiyle de müşterilerimizin tam memnuniyeti için çalışmaktadır. Bu amaçla siparişin başladığı andan itibaren üretim, yükleme ve teslimata kadar her aşama sürekli titizlikle kontrol ve takip edilmektedir.
Sektörümüzdeki projeler ve uluslararası gelişmeler yakından izlenerek, gerek üretimde gerekse kalite standartlarındaki yenilikler en kısa zamanda uygulanmaktadır.

Bize Ulaşın!

Sürekli, Hızlı ve Kaliteli Hizmet Anlayışı ile Dünya Standartlarında Üretim Kalitesi..!