Hafta içi: 08:30 - 19:00
bilse@bilseambalaj.com.tr
0 (342) 337 32 32

PP Oluklu Levha

Dünyanın modern teknoloji içeren Karton Plast A.Ş. Çeşitli ürünler farklı sektörlerde kullanılmaktadır.x

Bina ve yapısal sektörü
İnşaat ve mimaride günlük ilerleme ve genişimi PP oluklu levhalar kullanımını arttırdı ve metal ve defalarca ahşap dolaplar için değiştirilebilir ve PP oluklu levhalar ısı, nem ve ses izolatörü olduğu için en güzel ve değerli izolatör olarak, endüstriyel alanlardaki çatı kaplama, alçıpan, seralar ve soğuk depolarda kullanılabilir.
İran Karton Plast Grubu, yerli ve yabancı inşaatçılarla işbirliği yapma şerefine sahiptir.
Üretim salonlarının çatısında kullanılan cam elyafın kuruması ve dökülmesiyle, kapaklı konteynırları ve inşaatçıları, cam elyafın dökülmesini önlemek için, aynı zamanda salonları izole etmek ve güzelleştirmek için kullandı.
Kolajlar için en iyi ve kaliteli seçenek, 2 metrelik genişlik ve 50 metre uzunluğunda, 3 milimetre kalınlık ve 500 Gr/m2 boyutlarındadır.

Paketleme
Neme, sıcaklık değişiklikleri ve darbeye karşı tam direnç ve benzersiz güzellik gibi PP Oluklu Levhalar’in çeşitli özellikleri, üretimcileri üretimlerini özel olarak ambalaj endüstrisini ürünleri tanıtıcı olarak düşünenlere, yapımlarını paketlemek için PP Oluklu Levhalar’i kullanmalarını sağlamıştır.
PP Oluklu Levhalar’in içeriklerinde herhangi bir kimyasal ve mikrobik kontaminasyon bulunmaması, bu ürünün gıda maddeleri, fast food, et, balık, süt ve konserve ambalajı için en iyi seçim haline geldiğini söylemeye değer.

Reklam
PP Oluklu Levha, Reklam ve Stand Endüstrisinde:
İran Karton Plast, UV renkleri ve silk baskı makineleri kullanarak çeşitli desen ve şekillerde duran ve sınıflandırılmış stantlar tasarlayarak üreten üretici ve ithalatçılara imalat ürünlerinin reklamı ve yayılması durumunda değerli hizmetler sunma onuruna sahiptir.
İran Karton Plast’ın konumu ve coğrafi durumu ve Türkiye gibi sınır ötesi ülkeler lehinde olmak ve bu ülkenin stand ve reklam endüstrisi pazarıyla doğrudan temas halinde bulunmak, değerli teknik ticari reklamcılık yol açtı.
Dayanıklılık, mukavemet, güzellik, hafiflik, kolay taşınabilirlik, hızlı ve kolay montaj, suya, neme ve güneş ışığına karşı direnç ve yüksek ağırlık taşıma özelliği bu ürünün benzersiz özellikleridir.
Tecrübeli mühendis ve tasarımcılar, PP Oluklu Levha reklam sektöründe önemli başarılar kazanmış ve bunları en ekonomik ve en etkili araç olarak tanıtabilirler.
İki çeşit duruşa dikkat edilebilir: 1- kesim stand ve 2- sınıflandırılmış stand.
Reklam standı (Kesim Stand): Kesme sehpaları, elektrostatik kaynakla, UV çubuklarla veya plastik düğmelerle bağlanan PP Oluklu Levha’den yapılmış bir tabaka ve bir tabanı içerir. Yüzeyi veya birinci katmanı, dijital ve tam otomatik cihazlarla yaratılan reklam modeli tarafından basılır. Bu tip tezgahlar ucuzdur ve en iyi netliğe sahiptir.
Bu reklam stantlarının her ebat ve boyutta sağlanması ve uygun maliyetleri, üreticileri, yerli ve yabancı reklam şirketlerini bu ürünü kullanma konusunda motive etmektedir.
Sınıflandırılmış standlar: Bu stand tipi tedarik ürünlerini görüntüleme kapasitesine sahiptir. PP Oluklu Levha, farklı ürün modelleri oluşturmak için farklı boyutlarda kesilebilir ve şekillendirilebilir. Bu koşullar, bu standları her yerde sergileme imkanı sağlar.
Günümüzde PP Oluklu Levha stantlar, bankaların, büyük mağazaların, sergilerin ve benzeri birçok organizasyonda ve büroda üreticinin güç ve yeteneklerinin tanıtıcısı olarak kullanılmaktadır.

Tarım
Tarım ürünlerinin doğru, sağlıklı ve dünya standartlarına uygun olarak temin edilmesinin önemi çiftçileri ve ihracatçıları PP Oluklu Levhaların önemli özelikleri için darbeye dayanıklık, toksik olmayan, kokusuz, düşük ağırlık gibi ve benzeri özellikleri içeren dünya pazarlarına tarımsal ürünler sunmak için kullandı. Yüksek mukavemet, ayrıca FDA gibi dünyadaki sayısız sağlık kuruluşunun onayına sahipdir.
Ayrıca, PP Oluklu Levhalar’in dünyanın her tarafında bitki büyüyen yataklar ve sera fidanı koruyucusu olarak çiçek ve bitki üreticilerinin en iyi seçimi olduğuna dikkat çekilebilir.
PP Oluklu Levha Kulanımı Tarımda
İran Karton plast, yabancıyla ve yerli üreticiyle 11 yıllık tecrüsi ve teknik danışmanlık ve tarımsal kullanım için yüksek kaliteli PP Oluklu Levha üretimiyle işbirliği yapma şerefine sahiptir.
PP Oluklu Levha’in tarımda kullanımı ve ayrıntılı teknik danışmanlık ve uzmanlık sağlanması, üreticileri ve çiftçileri bu benzersiz ürünü kullanmaya teşvik etmektedir.
Kullanım:

PP Oluklu Levha, 3 mili kalınlık ve 600 gramaj Gr/m2 rulo halinde 100 santimetre genişlik ve 25 metre uzunluğunda tarımsal ürünlerin dikimi ve bakımı için yatak olarak kullanılır. Alman Anti-UV enjeksiyonu% 3 ve% 5 miktarı, ürünün uzun yıllara dayanılarak güneş ışığına karşı direncini arttırır.
PP Oluklu Levhalar kesildikten ve şekillendirildikten sonra, fidanları ve yeni dikilen ağaçları doğal kazalardan, rüzgar ve yağmurdan korumak için kullanılır.
PP Oluklu Levhan’in güneşe, neme ve suya karşı yüksek dayanıklılığı ve yüzeyinde dört renkli baskı yapma kabiliyeti, tarım ürünlerinin ihracatı ve yerinden olmamaları için en dayanıklı ve kullanışlı ürünü haline getirmiştir.

PP Oluklu Levha Otomotivde Endüstrisinde
Otomobil endüstrisinde bu tabakaları kullanmanın temel faktörleri mukavemet, esneklik ve ucuzluktur.
İran Karton Plast Şirketi, yerli ve yabancı parça imalatçıları ile otomobil üreticileri arasında 6 mil ve 1600 Grammiye kadar kalınlıklarda levha arz ederek işbirliği yapmaktadır.
PP Oluklu Levha, otomobil endüstrisinde koltuk döşemelerinde, otomobil gövdesindeki zeminlerde ve iç kapılarda kullanılır.

PP Oluklu Levha Endüstriyel Kanatlı ve Büyükbaş Hayvan Endüstrisinde
Carton Plast, 6 Mile ve 1200 Gramm kalınlığında PP Nano levha üretmek suretiyle kanatlı ve büyükbaş Hayvan Endüstrisi için kaplama hizmetleri sağlamada çok önemli bir role sahiptir; çünkü bu ürün yıkanabilir ve bu yerlerde ısı ve soğuk izolatördür.

PP Oluklu Levha, Ev Aletleri Endüstrisinde
PP Oluklu Levhan’in yüksek mukavemetli ve benzersiz güzelliğinden dolayı, buzdolabının arkasında ve ev eşyaları endüstrisinde ev mobilya ambalajında kullanılır.

Ambalajın En İyi Hali: Güvenilir, Yeniden Kullanılabilir..!